Team Leader Rekrutacji IT

HRO Personnel

Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy do naszego wewnętrznego Działu Finansowo-Księgowego kandydata na stanowisko

Obowiązki:

  • Zarządzanie pracą podległego zespołu rekrutacyjnego
  • Monitorowanie wyników pracy zespołu
  • Wsparcie zespołu w realizacji procesów rekrutacyjnych (ocena i selekcja kandydatów, nowe narzędzia rekrutacyjne itp.)
  • Samodzielne prowadzenie rekrutacji
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Dbałość o przestrzeganie procedur rekrutacyjnych
  • Dbanie o realizacje celów zespołu (KPI)

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji w agencji rekrutacyjnej
  • Doświadczenie w zarządzaniu lub koordynowaniu zespołem
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi i metod rekrutacyjnych
  • Doświadczenie w rekrutacji w obszarze IT
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Dobra znajomość j. angielskiego

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Pakiet benefitów (Multisport, opieka medyczna)
  • Umowa o pracę
  • Cykliczne i ciekawe imprezy integracyjne
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Możliwość udziału w wyjątkowych eventach branżowych

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.