Team Leader - produkcja dla automotive i aerospace

Michael Page

Tarnobrzeg, podkarpackie

Michael Page Michael Page

W związku z planowanym rozwojem produkcji i zwiększaniem wolumenów poszukujemy dla naszego klienta kandydatów z doświadczeniem produkcyjnym i dobrymi kompetencjami menadżerskimi.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma z kapitałem zagranicznym, która umacnia swoją pozycję w Polsce poprzez nowe procesy i zwiększanie możliwości produkcyjnych. Przedmiotową działalnością firmy jest obróbka metalu.

Opis stanowiska

  • Koordynowanie i nadzorowanie prac zespołu produkcyjnego - ok. 10 osób;
  • Nadzór nad jakością oraz terminowością powierzonych zadań;
  • Rozwiązywanie problemów technicznych i merytorycznych;
  • Rozdzielanie i planowanie pracy na poszczególnych stanowiskach;
  • Monitorowanie i raportowanie realizacji wykonania planu produkcyjnego;
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP w podległym obszarze;
  • Budowanie i motywowanie zespołu.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenia zawodowe na podobnym stanowisku w obszarze produkcji;
  • Znajomości procesu technologicznego i rysunku technicznego;
  • Znajomość zagadnień obróbki metali;
  • Znajomość języka angielskiego - idealnie na poziomie komunikatywnym;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Realna szansa na rozwój w międzynarodowej organizacji, również dla osób na początkowym etapie ścieżki zawodowej w związku z dynamicznymi planami rozwojowymi firmy;
  • Pakiet benefitów.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Tarnobrzeg
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page