Team leader magazynu/linii produkcyjnej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

• Zarządzanie grupą pracowników logistyki i kontrolerów jakości
• Utrzymywanie na odpowiednim poziomie założonych celów jakościowych i ilościowych
• Planowanie i koordynowanie procesów logistycznych
• Przygotowywanie raportów , zapewnienie właściwej organizacji pracy zespołu

Wymagania:

• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w magazynie lub firmie produkcyjnej
• Podstawowa znajomość j.angielskiego lub j.niemieckiego
• Nastawienie na realizację celów
• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem
• Pracę w systemie dwuzmianowym (6-14.10 i 14.10-22.20), od poniedziałku do piątku- WOLNE WEEKENDY
• Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
• Atrakcyjne wynagrodzenie- od 5000zł brutto na start + premie
• Dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, świeże owoce każdego dnia
• Miejsce pracy:okolice Szczecina (bezpłatny dojazd pracowniczy ze Szczecina)

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials