Team Leader Java

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego kluczowego klienta z branży inwestycyjnej/ubezpieczeniowej poszukujemy charyzmatycznego Java Developera / Team Leadera.

Nowy projekt. Nowy zespół. Nowe możliwości.

Team Leader JavaMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • projektowanie i rozwój systemów firmy
  • mentoring młodszych programistów
  • koordynacja zadań w zespole developerskim i pilnowanie terminów ustalonych z Product Ownerem

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w Javie
  • dobra znajomość Spring/Spring Boot, Hibernate, JBoss, Tomcat
  • znajomość SQL
  • doświadczenia w pracy z narzędziami Git, Gerrit, Jenkins itp.
  • mile widziane: doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Oferujemy:

  • możliwość wyboru formy współpracy (UoP / B2B)
  • multisport, ubezpieczenie grupowe
  • możliwość zdobycia doświadczenia w IT dla finansów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.