TEAM LEADER - DZIAŁ INBOUND

Timing Sp. z o.o.

Venlo, Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Brygadzista na dziale przyjęcia towarów - rozładunek kontenerów.

Poszukujemy lidera, który wie, że siła tkwi w zespole.

#TwojaPracaMaZnaczenie

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

·        nadzorowanie rozładunku kontenerów w centrum dystrybucyjnym – sprzęt komputerowy

·        koordynowanie pracy prowadzonego zespołu

·        dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania

Oczekujemy:

·        chęci do pracy razem z prowadzonym zespołem

·        doświadczenia magazynowego – dział rozładunku kontenerów

·        doświadczenia w prowadzeniu zespołu

·        komunikatywnej znajomości języka angielskiego

·        umiejętność obsługi wózka EPT

·         mile widziane uprawnienie na wózki widłowe

·        prawa jazdy kat. B

Zapewniamy:

·        system okresowych podwyżek

·        organizację wyjazdu; zakwaterowanie i ubezpieczenie oraz opiekę polskich koordynatorów

·        darmowy transport do pracy lub rekompensata za dojazd dla osób mieszkających prywatnie zwrot kosztów dojazdów do pracy dla osób korzystających z własnego zakwaterowania

·        pracę w przyjaznym zespole

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470

Administratorem podanych danych jest firma In Person Sp. z o.o. w Opolu 45-015, Rynek 11A/1A. Dane kontaktowe w sprawach ochrony danych osobowych, w tym dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych osobowych będą dostępne w zakładce kontakt na stronie internetowej. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Dane oznaczone jako obowiązkowe przetwarzane są zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy. Pozostałe podane przez Państwa dane, w tym dane kontaktowe, przetwarzane są na podstawie Państwa zgody w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Dobrowolne podanie tych danych będzie uważane za zgodę na ich przetwarzanie w celu aktualnej lub przyszłych rekrutacji. Dane osobowe będą udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. Dane mogą być ujawniane naszym podwykonawcom wyłącznie w zakresie usług świadczonych dla administratora danych, w szczególności serwisowi aplikacji rekrutacyjnej, dostawcy usług hostingu. Dane będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego i usunięte w przypadku nie podjęcia pracy. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach, dane będą przechowywane przez okres 2 lat lub do momentu jej wycofania. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w przyszłych rekrutacjach przysługuje Państwu prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie przy czym wycofanie tej zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Wycofanie zgody na udział w kolejnych rekrutacjach spowoduje zaprzestanie przetwarzania Państwa danych w tym celu.

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców