Team Leader ds. kontrolingu z językiem niemieckim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Główne obowiązki na tym stanowisku to:

• Świadczenie kompleksowych usług finansowych - zapewnienie rzeczywistej prognozy i analizy, zarządzanie bilansem, wsparcie managerów w strategii biznesowej, pomoc w opracowywaniu planów finansowych
• Identyfikacja, inicjowanie i wdrażanie usprawnień
• Przegląd wyników wszystkich audytów wewnętrznych i zewnętrznych oraz ich analiza i przygotowanie ulepszeń
• Obsługa bardziej skomplikowanych kontraktów, programów i poziomów finansowych
• Wpływ na decyzje w zakresie zarządzania operacyjnego (optymalizacja wydajności i ochrony aktywów firmy
Wsparcie i rozwój zespołu (komunikacja, planowanie, coaching, przegląd wyników)

Czego wymagamy?

• Wykształcenia wyższego w obszarze finansów i rachunkowości
• Biegłej znajomości języka niemieckiego (min. B2) i przynajmniej dobrego poziomu języka angielskiego (min. B1)
• Minimum trzech lat doświadczenia w kontrolowaniu procesów finansowych
• Co najmniej rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem i umiejętności budowania zespołu
• Dużej samodzielności i ponadprzeciętnych kompetencji komunikacyjnych

Za swoje zaangażowanie otrzymasz:

• Ponadrynkowe, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
Bonus językowy uzależniony od poziomu języka niemieckiego
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Pakiet szkoleń i przyjazne warunki pracy - relax room, świeże owoce
Możliwość pracy zdalnej

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials