Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2018.

Team leader / Brygadzista z językiem niemieckim

Niemcy, zagranica

DAKO WORK Sp. z o.o. Sp.K.

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej nr certyfikatu 7106

poszukuje do pracy na terenie Niemiec w firmie produkcyjnej kierownika zmiany, brygadzisty.

Do głównych zadań należeć będzie nadzorowanie pracy podległych pracowników, uczestniczenie w zebraniach, raportowanie do przełożonych.

Wymagania:

- chęć do wyjazdu i pracy,

- dyspozycyjność,

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

- własny samochód (zwracamy koszty dojazdów do pracy),

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenia,

- ubezpieczenie zdrowotne,

- ZAGWARANTOWANE ZAKWATEROWANIE,

- opiekę polskiego koordynatora,

- zwrot kosztów paliwa za dojazd do pracy.

Prosimy o dopisanie w CV lub odpowiedzi na ogłoszenie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wraz z udostępnionym wizerunkiem zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów tej i dalszych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Grupę firm DAKO z siedzibą w Gliwicach."

Udzielona powyżej zgoda obejmuje następujące dane osobowe: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, miejsce pracy i jego adres, zajmowane stanowisko, wykształcenie, doświadczenie , osiągnięcia zawodowe.

Oświadczam, że zostałam/em poinformowany, iż przysługuje mi prawo: do dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania; wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych a także, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Firma DAKO zajmuje się od ponad 20 lat pośrednictwem pracy. Posiada odpowiednie... zezwolenia dla Polski a firma Firma P.H.U. DAKO Sp. z o. o. posiada pozwolenie na pracę na terenie Niemiec wydane przez Federalny Urząd Pracy w Niemczech – regionalna dyrekcja landu Nadrenia Północna-Westfalia. Firma DAKO od 10 lat współpracuje jako Agencja Pracy Tymczasowej z wieloma niemieckimi firmami i dysponuje odpowiednią ilością pracowników. Specjalizacją firmy DAKO jest branża recyclingu i produkcja. Doskonale zna specyfikę i technologię pracy w tej dziedzinie. Firma DAKO dysponuje profesjonalną kadrą kierowniczą oraz wykwalifikowanym i doświadczonym personelem i dlatego jest w stanie podjąć się realizacji także nietypowych zamówień dla kontrahentów z Niemiec oraz z innych krajów Unii Europejskiej.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Kadra zarządzająca , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji