Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Team Leader - atrakcyjne warunki pracy

Miejsce pracy: Długołęka, Wrocław, Mirków, Oleśnica

Zadania:

  • Kierowanie zespołem pracowników
  • Zarządzanie zmianami
  • Kontrolowanie pracowników
  • Obsługa biura - Przyjęcia, wydania ( SAP, WMS, Office )
  • Raportowanie
  • Inwentaryzacja

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • motywacja do pracy,
  • znajomość języka angielskiego poziom A2,B1,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • zmysł organizacyjny oraz planistyczny
  • umiejętność efektywnego komunikowania

Oferujemy:

  • pracę w systemie 1 zmianowym,
  • atrakcyjne warunki pracy,
  • po przepracowanych 3 miesiącach umowę bezpośrednio z Klientem + podwyżkę,
  • pracę w Długołęce pod Wrocławiem,
  • zdobycie cennego doświadczenia.

umowa dotyczy pracy tymczasowej.

Numer referencyjny: TL/08/2018/WRC/MD
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.