Księgowy AP z językiem włoskim

Poznań, wielkopolskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającego się Shared Service Centre w Poznaniu, poszukujemy księgowych AP do nowo powstającego działu włoskiego.

Zadania:

  • Księgowanie transakcji w systemie SAP
  • Kontrolowanie poprawności parametrów na kontach dostawców i klientów
  • Obsługa zapytania od klientów zew. i wew. w języku niemieckim
  • Kontakt z kontrahentami oraz z zespołami operacyjnymi spółki w celu potwierdzenia i uzgodnienia sald
  • Udział w procesie migracji
  • Planowanie i realizacja działań mających na celu usprawnienia i optymalizację procesu

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku księgowego w dziale AP
  • Biegła znajomość języka włoskiego i angielskiego
  • Znajomość procesów księgowych
  • Umiejętność obsługi SAP będzie dodatkowym atutem

Oferta:

  • Atrakcyjne zarobki oraz system premiowy
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia kwalifikacji zawodowych w międzynarodowym środowisku pracy
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
  • Praca w nowoczesnym biurze w centrum Poznania

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse