Team Lead/Mobile Application Developer

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Klient: Globalny dostawca usług IT, z niemieckim kapitałem, który świadczy kompleksowe usługi serwisowe sprzętu komputerowego na skalę przemysłową.

Stanowisko: Team Lead-Mobile Application Developer

Zadania na tym stanowisku:

Optymalizacja i rozwój oprogramowania, dostosowanie centralnych  procesów firmy, mających na celu kontrolowania procesów biznesowych na całym świecie

Nadzorowanie i wspieranie zespołu programistów aplikacji mobilnych

Przejęcie odpowiedzialności za planowanie i monitorowanie procesu wdrażania

Ściśle i stała współpraca z naszym zespołem do projektowania i testowania UX / UI

Co firma oferuje?

Pracę na podstawie umowy o pracę

Międzynarodowe projekty

Budżet szkoleniowy

Lekcje języka angielskiego i/lub niemieckiego z native speakerem

Elastyczne godziny pracy

Karte Multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie życie dla Ciebie, Twojego partnera i członków rodziny

Dofinansowane do dojazdów do pracy

Dofinansowanie do obiadów

Pakiet rekolakcyjny

Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę

Bezpośrednią i nieformalną komunikacje nawet na poziomie zarządzania

Możliwość wdrażani własnych pomysłów

Możliwości kariery: możliwości szkolenia zawodowego, osobistego i językowego

Autobus firmowy z centrum Wrocławia

Wymagania wobec Kandydatów:

min. 6 miesięcy doświadczenie na stanowisku Team Lidera

min. 2 lata doświadczenie w środowisku Android

min. 6 miesięcy doświadczenia w środowisku iOS

Doskonała znajomość języka angielskiego

Znajomość projektów mobilnych na Androida i iOS oraz dogłębne zrozumienie platform mobilnych

Znajomość zwinnego tworzenia oprogramowania

Chęć rozwoju  w środowisku podobnym do start-upu i pracy z najnowocześniejszymi technologiami

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media