Michael Page Michael Page

Tax Manager

Dla naszego Klienta, spółki prowadzącej działalność konsultingową - doradztwo strategiczne - poszukuje Kandydatów na stanowisko Tax Manager

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Budowanie świadomości i prowadzenie polityki podatkowej w polskiej spółce oraz pomoc doradcza dla spółek zagranicznych
  • Odpowiedzialność za podatki VAT oraz CIT(kalkulacja + tworzenie deklaracji)
  • Współpraca z doradcami podatkowymi w Polsce i zagranicą
  • Bieżące rozwiązywanie pojawiających się problemów i bycie Partnerem dla Dyrektora Finansowego
  • Odpowiedzialność za przygotowanie danych do cen transferowych

Profil kandydata

  • 4 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Tax Expert / Manager
  • Szeroka wiedza podatkowa, pozwalającą płynnie zarządzać ryzykami
  • Bardzo dobra znajomość podatków VAT oraz CIT
  • Mile widziane jest doświadczenie w wewnętrznych działach podatkowo/finansowych
  • Otwartość na prowadzenie rozliczeń podatkowych zagranicznych podmiotów

Oferujemy

  • Dołączenie do spółki o międzynarodowej skali działania
  • Ubezpieczenie medyczne + ubezpieczenie zdrowotne
  • Praca w centrum Warszawy w zabytkowej kamienicy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page