Trenkwalder Polska
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Tax Manager (m/k)

Miejsce pracy: Kraków
Obowiązki:
  • nadzór merytoryczny nad powierzonym obszarem podatkowym (np. podatki bezpośrednie, pośrednie, ceny transferowe),
  • kontrola kwalifikacji prawidłowości zdarzeń gospodarczych oraz dokumentacji pod kątem prawidłowości rozliczeń podatkowych,
  • tworzenie polityki, procedur i dokumentacji cen transferowych,
  • dbanie o zapewnienie poprawności księgowania dokumentów pod kątem podatkowym,
  • analiza regulacji podatkowych, interpretacja orzeczeń sądowych oraz ich implementacja w odniesieniu do konkretnych przypadków występujących w firmie,
  • doradztwo podatkowe w zakresie optymalizacji podatkowej projektów/inwestycji firmy,
  • współpraca z lokalnymi organami kontrolującymi poprawność rozliczeń podatkowych,
  • zarządzanie zespołem.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, ekonomia, prawo),
  • 8-10 lat doświadczenia zawodowego w obszarze podatków, w tym doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • praktyczna wiedza i doświadczenie w zakresie stosowania przepisów podatkowych,
  • uprawnienia doradcy podatkowego,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętności analitycznego i strategicznego myślenia,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • umiejętność dzielenia się wiedzą,
  • zdolność planowania i organizowania pracy własnej,
  • elastyczność w działaniu i zdolność pracy w warunkach stresu,
  • umiejętność budowania partnerskich relacji.
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej i systematycznie rozwijającej się firmie, posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku,
  • możliwość współpracy na płaszczyźnie międzynarodowej,
  • dyskrecję w procesie rekrutacyjnym,
  • atrakcyjne warunki współpracy uzależnione od posiadanych kwalifikacji zawodowych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.