Tax litigation Senior Associate

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta - dużej, międzynarodowej kancelarii prawnej poszukujemy osób na stanowisko:

Tax litigation Senior AssociateMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Samodzielne prowadzenie postępowań podatkowych przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i organami podatkowymi
  • Prowadzenie postępowań sądowych z zakresu prawa karnego gospodarczego i karno-skarbowego
  • Bieżące doradztwo podatkowe dla klientów kancelarii
  • Nadzór nad młodszymi prawnikami
  • Utrzymywanie kontaktu z klientami, prowadzenie działań z zakresu business development

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, prawnicze
  • Tytuł zawodowy adwokata lub radcy prawnego (uprawnienia doradcy podatkowego będą atutem)
  • Minimum 7 lat doświadczenia zawodowego przy postępowaniach podatkowych
  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia spraw sądowych
  • Biegła znajomośc języka angielskiego
  • Wysoka kultura osobista i rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę na samodzielnym stanowisku z możliowścią zbudowania własnego zespołu
  • Bardzo duże możliwośći rozwoju i awansu
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i system premiowy
  • Pakiet benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.