Opis stanowiska pracy

Centrum Obsługi Administracji Rządowej ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: Tapicer- 1/1 etat.

I. Kandydaci przystępujący do składania ofert powinni spełniać następujące wymagania, niezbędne związane ze stanowiskiem pracy:

  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe,
  • Dyspozycyjność, bardzo dobra organizacja czasu i pracy,
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zawodem tapicer,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość programu Microsoft Outlook,
  • Umiejętność obsługiwania maszyn i urządzeń stosowanych w tapicerstwie.

II. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • Wykonywanie tapicerki meblowej i mebli tapicerowanych,
  • Naprawa i renowacja tapicerki mebli nowoczesnych i antycznych,
  • Wykonywanie tapicerki dekoracyjnej (tapicerowanie podestów, układanie wykładzin, szycie firan),
  • Wykonywanie prac dekoratorskich - tapicerskich związanych z wyposażeniem wnętrz (spotkania, delegacje),
  • Wykonywanie prac montażowych i konserwacyjnych firan, oraz wertikali,
  • Wykonywanie obmiaru potrzebnych materiałów do wykonania zleceń, oraz konserwacji.

III. Oferujemy:

  1. ciekawą i samodzielną pracę w prestiżowej instytucji,
  2. niezbędne narzędzia pracy,
  3. stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

V. Wymagane dokumenty (obowiązkowe):

  1. List motywacyjny i życiorys – CV z uwzględnieniem przebiegu pracy zawodowej,
  2. Oświadczenie o: pełnej zdolności do czynności prawnych, korzystaniu z pełni praw publicznych,
  3. Oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  4. Oświadzcenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do dnia 30 kwietnia 2018 r.

Prezentacja firmy

CENTRUM OBSŁUGI ADMINISTRACJI RZĄDOWEJ INSTYTUCJA GOSPODARKI BUDŻETOWEJ ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne