Opis stanowiska pracy

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie zatrudni pracowników na stanowisku:

Tapicer

Ramowy zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac renowacyjnych foteli i siedzisk pojazdów
  • naprawy wyłożeń wykładzinowych w pojazdach

Wymagania dla kandydatów:

  • umiejętność obsługi maszyn i urządzeń do prac tapicerskich
  • rzetelne wykonywanie zadań
  • znajomość technik napraw i produkcji obić foteli pojazdowych
  • mile widziane doświadczenie zawodowe
  • bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat w stabilnej Firmie
  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych, obejmujący m. in:
    • dofinansowanie do szerokiej oferty zajęć sportowych
    • doskonałe zaplecze socjalne w miejscu pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i na najnowocześniejszym sprzęcie
  • szerokie możliwości w zakresie dalszego podnoszenia kwalifikacji
  • wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i wiedzy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a, aby oferta brała udział w ww. rekrutacji, na ofercie prosimy umieścić klauzulę:

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji na stanowisko tapicer.”

Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a, aby oferta brała udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy na ofercie umieścić klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji na stanowisko tapicer oraz w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych będzie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie z siedzibą w Krakowie, ul. Św. Wawrzyńca 13. Dane będą przetwarzane dla potrzeb procesu rekrutacyjnego. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wycofania zgody. Żądanie usunięcia danych może nastąpić w przypadkach określonych w przepisach prawa. Ponadto ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych MPK S.A. w Krakowie, który możliwy jest poprzez adres e-mail: iodo@mpk.krakow.pl lub telefonicznie: (12) 254 14 54.

Udostępnione dane osobowe będą przechowywane przez okres dwóch lat licząc od końca roku, w którym został złożona oferta.

Prezentacja firmy

Podstawowym celem działalności MPK SA w Krakowie jest prowadzenie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne