HR International Sp. z o.o.
HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Tapicer - praca w Niemczech

Miejsce zatrudnienia: Bad Tennstedt, Niemcy

Opis stanowiska:

• tapicerowanie krzeseł i ścianek działowych
• wyklejanie i obszywanie elementów,
• ogólne prace przy tapicerowaniu: naciąganie, wykańczanie, zszywanie i mocowanie łączeń.

Wymagane kwalifikacje:

• doświadczenie w zawodzie,
• umiejętność posługiwania się narzędziami tapicerskimi,
• nie wymagamy znajomości j. niemieckiego,
• dyspozycyjność od 08.07.2018r. na 3 miesiące,
• precyzja i dokładność wykonywanych zadań,
• pełnoletniość – warunek konieczny.

Naszym pracownikom zapewniamy:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie w nowoczesnej agencji zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie,
• sprawdzone i pewne miejsca pracy,
• atrakcyjne wynagrodzenie 9,50 EUR brutto/h,
• dodatki: nocny +25% stawki godzinowej, niedzielny + 50%, świąteczny + 100%
• darmowe zakwaterowanie na terenie Niemiec,
• stałą, fachową opiekę ze strony Opiekuna.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 504-293-632.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.