Tapicer - Niemcy (bez wymogu języka niemieckiego), darmowe zakwaterowanie

PowerJobs Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • przygotowanie powierzchni do tapicerowania;
  • wstępne i pełne tapicerowanie;
  • powlekanie różnorodnych elementów tapicerowanych wybranymi materiałami i skórą.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku tapicer;
  • tężyzna fizyczna;
  • mile widziany własny samochód;
  • od kandydatów nie wymagamy znajomości języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • polską umowę o pracę (pełen etat);
  • składki ZUS-U odprowadzane od średniej krajowej;
  • stawkę podstawową 10 € netto/h;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • zwrot kosztów amortyzacji samochodu do 100 euro netto/m-c;
  • obuwie robocze;
  • PowerBonus- 450 zł netto za polecenie znajomego.

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji