Talent Development Specialist

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

Miejsce pracy: Gliwice, strefa ekonomiczna

Numer ref. TDS/009/AAN

Zadania:

  • Aktywne kreowanie polityki ZZL oraz realizacja projektów w obszarze miękkiego HR
  • Wdrażanie i realizacja zmian w obszarze zarządzania potencjałem i rozwojem pracowników, w tym samodzielna koordynacja szkoleń oraz programów rozwojowych
  • Udział w projektach z obszaru HR (budowanie ścieżki kariery, zarządzenie talentami, indywidualne plany rozwoju, ocena okresowa, badanie zaangażowania pracowników)
  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań dotyczących wskaźników HR, prezentowanie wniosków oraz rekomendowanie działań rozwojowych
  • Realizacja działań związanych z budowaniem pozytywnego wizerunku Pracodawcy wewnątrz firmy oraz na rynku pracy
  • Inicjowanie nowych rozwiązań w zakresie metod i narzędzi HR
  • Budowanie i utrzymywanie partnerskiej relacji z kandydatami oraz pracownikami
  • Reprezentowanie firmy podczas wydarzeń branżowych

Oferujemy:

  • Stale i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio pod firmą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Bogaty pakiet benefitów (ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, wczasy pod grusza i wiele innych)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: Psychologia, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi)
  • Dobra znajomości języka angielskiego lub języka niemieckiego (swobodna komunikacja w mowie i piśmie) - warunek konieczny
  • Doświadczenie w zakresie wdrażania i obsługi narzędzi HR (oceny okresowe, badanie zaangażowania i satysfakcji, proces adaptacyjny itd.)
  • Wysokie zdolności interpersonalne, łatwość w budowaniu relacji z ludźmi
  • Duża motywacja do rozwoju kompetencji w zakresie miękkiego HR
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials