Talent Acquisation Specialist

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Talent Acquisation SpecialistMiejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne realizowanie procesów rekrutacyjnych end-to-end
  • Bezpośrednia współpraca z kadrą managerską w różnych liniach biznesowych, wewnątrz organizacji
  • Przygotowanie strategii poszukiwań kandydatów, wykorzystywanie różnych narzędzi rekrutacyjnych w tym portali profesjonalnych i mediów społecznościowych
  • Weryfikacja nadesłanych aplikacji, przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych i testów selekcyjnych z kandydatami, udzielanie informacji zwrotnych oraz rekomendacja kandydatów
  • Przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących prowadzonych procesów rekrutacyjnych
  • Udział w dodatkowych projektach z obszaru zarządzania zasobami ludzkim
  • Współorganizowanie eventów oraz koordynacja programu skierowanego do absolwentów oraz studentów uczelni wyższych

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobry język angielski
  • Znajomość procesów i procedur rekrutacyjnych
  • Doświadczenie i umiejętność prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych
  • Wykształcenia wyższe - mile widziane kierunkowe (ZZL, psychologia, socjologia)
  • Wysokie zdolności organizacyjne, wielozadaniowość, obowiązkowość.
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie do realizowanych zadań

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. Karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestniczenie w licznych szkoleniach branżowych w obszarze miękkiego HR
  • Nowoczesne biuro w centrum miasta

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.