Opis stanowiska pracy

Obecnie w związku z realizacją projektów Mystery Shopping obejmujących punkty w całej Polsce poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: ANKIETER TAJEMNICZY KLIENT

Tajemniczy Klient to osoba ze zmysłem obserwatora i łatwością formułowania wniosków, która przeprowadza wizyty w punktach sprzedaży celem zbadania jakości obsługi klienta. Po wizycie sporządza raport oraz wypełnia ankiety oceniające. W zamian za skrupulatność i rzetelność w powierzonych zadaniach oferujemy stabilne i przejrzyste warunki współpracy oraz możliwość zatrudnienia przy kolejnych projektach.

Do obowiązków na tym stanowisku należeć będą m.in.:

- przeprowadzanie wizyt w wyznaczonych punktach
- przygotowywanie i wypełnianie ankiet oceniających oraz raportów.
- kontakt telefoniczny z przełożonym

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie,
- wiek min 25 lat
- skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi,
- zmysł obserwatora,
- umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wniosków,

Oferujemy:

- przejrzyste i stabilne warunki współpracy,
- wynagrodzenie w oparciu o umowę o dzieło za przeprowadzenie badania, (180 -270 zł netto audyt )
- szkolenie umożliwiające podnoszenie swoich kwalifikacji.

Prezentacja firmy

Firma consultingowo - outsourcingowa.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta