Grupa VSC
Grupa VSC to stabilna firma z ugruntowaną pozycją rynkową. Od przeszło 19 lat specjalizujemy się w usługach z zakresu marketingu relacji. Nasz sukces opiera się na wąskiej specjalizacji w zakresie programów lojalnościowych, badań jakości obsługi metodologią SecretClient® oraz w ramach Polskiego Programu Jakość Obsługi. Liczne nagrody: Diamenty Forbes 2013 i 2014, e-Diament Forbes 2013, Gazela Biznesu 2012, plasują nas na pozycji lidera w branży. Więcej informacji na temat naszej firmy znajduje się na stronie internetowej www.secretclient.com.

Jeżeli szukasz dodatkowej, zdalnej pracy, a jednocześnie lubisz zakupy i zależy Ci na poprawie jakości obsługi w Polsce, zgłoś się już teraz na stanowisko:

TAJEMNICZY KLIENT - AUDYTOR

Miejsce pracy: Łódź, Piotrków Trybunalski, Kutno, Łowicz, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Zgierz

OPIS STANOWISKA:

Tajemniczy Klient wciela się w rolę przeciętnego klienta, który udaje się do wskazanej placówki, nawiązuje rozmowę z pracownikiem, oceniając m.in. jakość obsługi oraz elementy wizualne lokalu. Po wizycie wypełnia raport (ankietę) w systemie on-line.

Jest to praca dorywcza, zdalna a ilość zleceń zależy głównie od miejsca zamieszkania oraz jakości wypełnianych ankiet. Informacje na temat aktualnych projektów badawczych i proponowanego wynagrodzenia będą przekazywane kandydatom na Tajemniczego Klienta drogą telefoniczną lub mailową. Więcej szczegółów dotyczących współpracy znajdą Państwo po zarejestrowaniu się i zalogowaniu w naszym systemie – zachęcamy już teraz do wypełnienia formularza zgłoszeniowego na stronie.

OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającym się sektorze badań marketingowych;
  • możliwość zdobycia dodatkowego źródła dochodu;
  • umowę o dzieło;
  • elastyczne godziny pracy;
  • zdobycie doświadczenia z obszaru badań marketingowych;
  • możliwość poznania standardów obsługi klienta.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • wiek powyżej 18 lat;
  • miejsce zamieszkania – dowolne;
  • otwartość i komunikatywność;
  • uczciwość i rzetelność;
  • wysoka kultura osobista;
  • poprawność pisowni w języku polskim m.in. znajomość zasad ortografii i interpunkcji;
  • stały dostęp do Internetu;
  • posiadanie lub dostęp do aparatu fotograficznego / skanera.

Mile widziane:

  • doświadczenie w obszarze badań marketingowych;
  • doświadczenie w pracy jako Tajemniczy Klient;
  • posiadanie urządzenia do nagrywania np. dyktafonu

JAK APLIKOWAĆ:

wypełnij formularz. Po aktywacji konta i zalogowaniu się na portalu audytorskim koniecznie uzupełnij swój profil – klikając menu „Moje konto”, a następnie „Dane dodatkowe”.

Ważne! Wypełnienie formularza zgłoszeniowego w systemie jest jedyną formą rekrutacji, dlatego też prosimy nie przesyłać do nas CV inną drogą - dziękujemy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.