T-SQL Developer

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta poszujemy osoby na stanowisko

T-SQL DeveloperMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • rozwój ( 70%) oraz utrzymanie ( 30%) Operational Data Store
  • budowanie od podstaw oraz projektowanie bazodanowych rozwiązań informatycznych
  • współpraca z Analitykami, Architektami Systemowymi, Administratorami
  • praca z: bazami danych Microsoft SQL Server ( >2008 R2), SSIS, T-SQL, repozytoria Git, SVN, narzędzia ALM ( CI/CD, gitflow), TFS.

Wymagania:

  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B ( do 12 000 PLN brutto - UoP)
  • premie kwartalne ( 20% kwartalnego wynagrodzenia)
  • praca zdalna 1 dzień w tygodniu
  • prywatna opieka medyczna
  • dogodna llokalizacja - niedaleko metra ( Warszawa - Wola)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.