HR International Sp. z o.o.
HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Szwaczka

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Szwaczka

Obecnie dla naszego zaufanego klienta poszukujemy osób na stanowisko szwaczki – szycie ciężkie. Klient prowadzi firmę która zajmuje się obszyciami ścianek działowych oraz krzeseł. Nie jest wymagana znajomość języka Niemieckiego.

Rozpoczęcie projektu: od zaraz lub 27.07.2020r.
Zakończenie projektu: 31.12.2020r ( z możliwością przedłużenia)
Miejscowość: 99955 Bad Tennstedt, Niemcy (Erfurt)

Oferujemy:
-umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń
-bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia
-możliwość długotrwałej współpracy
-wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych
-opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Obowiązki:
- szycie, krojenie materiałów
- obszywanie dużych elementów, krzesła, ścianki działowe
- docinanie materiałów

Wymagania:
- doświadczenie w szyciu ciężkim
- gotowość do podjęcia zatrudnienia za granicą

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 735 933 896

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.