Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą o zasięgu międzynarodowym, która działa od 20 lat w branży odzieżowej, szyjemy dla wymagających kobiet. Do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Szwaczka/krawcowa

Do obowiązków krawcowej należy:

  • Szycie odzieży damskiej wg projektu
  • Ścisła współpraca z projektantem i konstruktorami

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe - krawiectwo
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość zasad technologii odzieży
  • Umiejętność szycia odzieży damskiej z różnorodnych tkanin
  • Sumienność, rzetelność i zaangażowanie w pracę

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w renomowanej firmie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Zapewniamy mieszkanie

Jeśli chcesz do nas dołączyć i być częścią naszej firmy, prosimy o przesłanie aplikacji CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą opcji "Aplikuj".

"Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

POTIS&VERSO

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne