Opis stanowiska pracy

Jeżeli:

  • jesteś szwaczem/szwaczką z doświadczeniem
  • zależy Ci, aby być docenianym w pracy
  • chcesz zwiększyć swoje zarobki

Zapewniamy:

  • pracę w nowoczesnym zakładzie
  • motywacyjny system wynagradzania
  • bezpieczne warunki pracy
  • bogaty pakiet socjalny
  • możliwość przystąpienie do programu MultiSport już od 28 zł miesięcznie

oraz

  • nagrodę powitalną w wysokości 10000 PLN brutto*
  • dofinansowanie dojazdów do pracy powyżej 30 km od miejsca zamieszkania!

Wykwalifikowany/a szwacz/szwaczka to zarobki do 4200 PLN brutto, a nawet więcej!

*po spełnieniu warunków określonych w regulaminie

Zainteresowanych kandydatów prosimy o składanie dokumentów aplikacyjnych (CV+ list motywacyjny) na adres: Polinova Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., ul. Aleja Polinova 1, 62-100 lub za pomocą przycisku "Aplikuj".

Wymagania

Prezentacja firmy

Wygodny mebel w nowoczesnej stylistyce, wykonany przez mistrzów w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne