Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/11/2018.

Szwacz / Szwaczka - 1 zmiana

Słupsk, pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Obsługa maszyn szwalniczych typu Overlock;
  • Zszywanie elementów tkanin zgodnie z instrukcją;
  • Używanie narzędzi takich jak; nożyce, ucinaczyki, pęseta.

Oczekiwania:

  • Min. 6 m-cy doświadczenia przy obsłudze maszyn szwalniczych;
  • Umiejętność współpracy w grupie, rzetelność, dokładność;
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze maszyn typu Overlock lub Stębnówki.

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w Kobylnicy k. Słupska;
  • Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu na jednej zmianie od 6:00 do 14:00;
  • Umowę o pracę bezpośrednio przez naszego Klienta;
  • Pakiet szkoleń specjalistycznych;
  • Wynagrodzenie zawsze na czas;
  • Premie uznaniowe;
  • Pakiet socjalny;
  • Pracę w rozwijającej się firmie oraz możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;
  • Miłą atmosferę w pracy.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Poleć ofertę znajomemu!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Numer referencyjny: SZW/10/18/BDG

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji