Szukasz pracy! My Ci chętnie pomożemy!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Co oferujemy?
- szybki i sprawny proces rekrutacyjny;
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia w bezpośrednich strukturach Klienta;
- stałe, miesięczne wynagrodzenie;
- atrakcyjny system premiowy nawet do 900 zł brutto miesięcznie;
- możliwość rozwoju, szkoleń, poszerzania kompetencji zawodowych;
- pracę w miłej atmosferze;

Dodatkowo wszyscy nasi pracownicy mogą korzystać z bogatego pakietu benefitów!

W jego ramach, w atrakcyjnych cenach abonamentowych między innymi:
- karta sportowa OK System;
- ubezpieczenie grupowe PZU;

Jakie będą Twoje zadania?
- naprawa sprzętu;
- wkręcanie drobnych śrubek;
- przenoszenie małych części i szklanych elementów;

Czego oczekujemy?
- ogólnej wiedzy w zakresie elektroniki, budowy odbiornika TV i budowy LCD;
- zdolności manualne;
- gotowości do pracy w systemie 2 zmianowym;
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zainteresowany/Zainteresowana?
Zaaplikuj na nasze ogłoszenie lub prześlij SMS o treści "PRACA" na numer 601 556 364 a oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach!

Numer referencyjny: ŁB/2018/07/27
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.