Szukamy pracownika fizycznego do produkcji opakowań nawojowych

Agencja Zatrudnienia KS Service

Załom, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Załom
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie, które zwiększamy po próbnym miesiącu
  • wczasy pod gruszą
  • szkolenie wdrażające
  • pracę w zgranym zespole
  • wolne weekendy

Wymagania:
  • pierwsze doświadczenie w pracy przy maszynach/urządzeniach
  • umiejętność pracy zespołowej
  • punktualność

Zadania na stanowisku:
  • obsługa urządzeń do produkcji opakowań nawojowych - wywijanie blach, wykrawanie na prasie
  • układanie gotowego produktu na palecie

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Przyjazna Atmosfera
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Dofinansowanie Wakacji
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy