SZPACHLARZ-GIPSIARZ-MALARZ / PŁYTKARZ-GLAZURNIK / MURARZ - praca w Danii

SimplexUno Poland Sp. z o.o.

Dania, zagranica

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy młodą, duńsko-polską firmą, działającą m.in. w sektorze budowlanym.

Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

szpachlarz-gipsiarz-malarz / płytkarz-glazurnik / murarz, zarówno majstrów / brygadzistów, jak i pozostałych pracowników.

Miejsce pracy: Dania.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na w/w stanowiskach
  • umiejętności: zaangażowanie w pracę, solidność, punktualność, odpowiedzialność
  • gotowość do szybkiego wyjazdu, oraz dłuższych, 4-8 tygodniowych okresów pracy w Danii
  • znajomość języka angielskiego: warunek konieczny dla majstrów/brygadzistów; dla pozostałych kandydatów będzie to dodatkowy atut.

Oferujemy:

  • umowę z osobą prowadzącą działalność gospodarczą / chętną do założenia działalności gospodarczej
  • pakiet podstawowych narzędzi do pracy
  • zakwaterowanie oraz transport
  • dobre wynagrodzenie
  • długoletnią współpracę.

Warunkiem koniecznym do rozpatrzenia kandydatury jest wysłanie CV.

Równocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

„Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest SimplexUno Poland Sp. z o.o. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą jedynie w celach rekrutacyjnych. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie firmie SimplexUno Poland Sp. z o.o. danych osobowych jest dobrowolne.

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych, oraz na ewentualne otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy od naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz ze stosowną informacją."

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.””

Prezentacja firmy

Jesteśmy inżynierską firmą doradczą z doświadczeniem w optymalizacji pro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie