Opis stanowiska pracy

Firma produkcyjna poszukuje pracownika na stanowisko:

Szlifierz

Wymagania:

  • umiejętność przygotowania detali do szlifowania
  • umiejętność obsługiwania urządzeń szlifierskich
  • dobra organizacja pracy
  • doświadczenie (mile widziane)
  • chęć do pracy

Obowiązki:

  • Wykonywanie czynności szlifierskich przy użyciu szlifierki kątowej
  • Wykonywanie czynności na Szczotkarce tarczowej
  • Prawidłowa segregacja części ze względu na materiał podstawowy
  • Zastosowanie dedykowanych materiałów ściernych dla odpowiedniego materiału podstawowego
  • Zabezpieczenie części przed wpływem wzajemnego kontaktu różnoimiennych materiałów

Prezentacja firmy

Firma CZEKAMET PL specjalizuje się w produkcji części dla motoryz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne