Szlifierz- pracownik huty- Holandia

Timing Sp. z o.o.

Holandia, Weert, zagranica

Opis stanowiska pracy

Samochody, koparki, sprężarki i turbiny wiatrowe są częścią twoich zainteresowań? Od dziś możesz wziąć udział w procesie ich tworzenia.

Stan się częścią zespołu, zaczynając prace w Holandii z In Person!

#PODEJMIJWYZWANIE

Zakres obowiązków:

Szlifowanie mniejszych i większych odlewów z żelaza
Obsługa ręczna urządzeń szlifierskich
Sprawdzanie odlewów pod kątem odchyleń i wad
Czyszczenie i konserwacja urządzeń szlifierskich

Wymagamy:

Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
Doświadczenia w branży technicznej/metalowej
Znajomości przepisów BHP
Gotowość do pracy zmianowej
Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Zapewniamy:

Stawkę godzinowa 13,85 euro brutto
Stabilną i długoterminową współpracę
Opiekę polskich koordynatorów na miejscu
Organizacje wyjazdu
Dla osób mieszkających na własnym zakwaterowaniu zwrot kosztów dojazdów do pracy

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy