Szlifierz odlewów

Instarter

Niemcy, zagranica

Instarter

Od: Instarter
Miejsce pracy: Niemcy
Instarter

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Praca na produkcji, Praca Inne

Opis stanowiska

  • Praca w odlewni
  • Czyszczenie manualne
  • Praca w systemie zmianowym

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dbałość o wysoki poziom prac oraz terminowość wykonywanych zadań
  • Punktualność, dokładność i rzetelność
  • Gotowość do wyjazdu w ciągu kilku dni
  • Znajomość języka niemieckiego (mile widziana, choć nieobowiązkowa)
  • Spośród kandydatów wyłonimy brygadzistę z najlepszą znajomością języka niemieckiego, który za dodatkową opłatą będzie komunikował grupę z majstrem.

Oferujemy

  • Umowę o pracę tymczasową na pełen etat (praca długoterminowa)
  • Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne)
  • Atrakcyjną stawkę godzinową
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
  • Odzież roboczą
  • Opiekę niemieckojęzyczną
Instarter