SZLIFIERZ ODLEWÓW żeliwnych

EuropaJOB Sp. z o.o.

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Chalon sur Saone

Praca od 07.04.2017
Opis stanowiska pracy:

Pracę na szlifierkach ręcznych i stacjonarnych
Odlewy w niedużych seriach od stu gram do 1,5 tony
Praca w odlewni produkującej odlewy z żeliwa

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
Zwrot kosztu dojazdu na teren Francji
Zapewnione zakwaterowanie, bezpłatne dla pracownika
Wynagrodzenie podstawowe 10,00 euro brutto plus dodatki:
- Po przepracowaniu całego kontraktu premia w wysokości 10 % zarobków brutto
- Nadgodziny płatne o 25% więcej
Opiekę koordynatora na terenie Francji

Wymagania

• Min 2 lata doświadczenia na stanowisku szlifierza w odlewni (warunek konieczny)
• Doświadczenie w szlifowaniu żeliwa
• Doświadczenie w pracy ze szlifierkami ręcznymi i stacjonarnymi

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy