Szlifierz odlewów żeliwnych (Pracownik tymczasowy)

EcoJob Sp. z o.o.

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Główne zadania :

  • Szlifowanie odlewów żeliwnych - dużych elementów,
  • Praca w firmie produkującej różnego rodzaju elementy od rur po sprzęty mechaniczne,
  • Wykańczanie odlewów, obcinanie zalewek (oddzielanie układu wlewowego, wykończenia, szlifowanie),
  • Obrabiane części mają miedzy 100 kg a 7 ton- firma zapewnia na miejscu szkolenie z suwnicy,
  • Obróbka plastyczna: okrawanie, skrobanie,
  • Uporządkowanie części w zbiorniku specjalnie do tego przeznaczonym,
  • Sortowanie odpadów w zależności od gatunków żeliwa,
  • Sprawdzenie zgodności z wymaganiami materiału i EPI (indywidualnego wyposażenia ochronnego),
  • Wykorzystanie narzędzi: szlifierka przenośna,
  • akcesoria szlifierskie: frez, rulon,
  • tarcza/dysk o wymiarach: 300, 230 i 125,
  • młotek, przecinak, stempel,
  • suwnica i osprzęt do podnoszenia.

Wymagania

Oczekiwany profil:

  • Min. 5 lat udokumentowanego doświadczenia w pracy na stanowisku szlifierz odlewów żeliwnych,
  • Wykształcenie w zawodzie,
  • Bardzo dobra kondycja fizyczna,
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód do dyspozycji,
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka francuskiego

Pracując z nami gwarantujemy:

  • polską umowę o pracę tymczasową na czas określony,
  • stawkę godzinową  10,15 euro brutto/h
  • dodatek żywieniowy 6,30 euro netto za każdy przepracowany dzień,
  • 10% zaliczkę za ekwiwalent urlopowy (wypłacana do miesięcznego wynagrodzenia brutto),
  • 10% premię końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy),
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • przejazd do Francji.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

 Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883)

Prezentacja firmy

Jesteśmy Spółką z doświadczoną kadrą, która zdobywała swoje szlif... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji