Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/12/2017.

SZLIFIERZ ODLEWÓW, Francja – okolice Bordeaux

Bordeaux, Francja, zagranica

EuropaJOB Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

rozpoczęcie pracy: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

Pracę na szlifierkach ręcznych i stacjonarnych
Praca w odlewni produkującej odlewy dla przemysłu lotniczego i wojskowego

Wymagania

Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku szlifierza w odlewni (warunek konieczny)
Doświadczenie w szlifowaniu żeliwa, stali
Doświadczenie w pracy ze szlifierkami ręcznymi i stacjonarnymi

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
Zwrot kosztu dojazdu na teren Francji
Zwrot kosztów dojazdu z mieszkania do pracy, z pracy do mieszkania
Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
Nadgodziny płatne o 25% i 50% więcej (duża ilość nadgodzin)
Opiekę koordynatora na terenie Francji

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia z siedzibą w... Krakowie. Tworzy ją zespół pełnych energii profesjonalistów w zakresie doradztwa, rekrutacji i selekcji pracowników. Ich doświadczenie w całości zagadnień związanych z pośrednictwem pracy, zarówno na terenie Polski, jak i za granicą, jest gwarancją usług na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w pośredniczeniu kontaktach pomiędzy polskimi kandydatami a pracodawcami z Europy Zachodniej, zwłaszcza z Niemiec i Francji. Dzięki współpracy z zagranicznymi firmami o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, dajemy możliwość podjęcia pracy zarówno specjalistom w swoich dziedzinach, jak i osobom dopiero wchodzącym na rynek pracy. Dlatego też niezależnie od posiadanego doświadczenia, wykształcenia czy poziomu znajomości języków obcych – warto do nas aplikować!
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / wydobywczy