Szkoleniowiec w branży HVAC

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1171843

Dla naszego Klienta, lidera w branży producentów urządzeń grzewczych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Szkoleniowiec w branży HVAC.

 Zakres obowiązków:
  • Tworzenie programów szkoleń autoryzacyjnych, sprzedażowych, produktowych dla partnerów biznesowych
  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych
  • Realizacja zaplanowanych szkoleń
  • Analiza poziomu przeszkolenia i certyfikacji
  • Ścisła współpraca z zespołem produktowym i komunikacja w zakresie wsparcia szkoleniowego i rozwojowego
  • Współpraca z centralą firmy w zakresie rozwoju i wdrażania szkoleń produktowych
  • Wdrażanie rozwiązań wspomagających procesy szkoleniowe

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży w branży HVAC
  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń produktowych
  • Mile widziane doświadczenie w budowaniu programów szkoleniowych
  • Znajomość branży grzewczej i klimatyzacyjnej
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętności pracy w zespole
  • Samodzielność i dobra organizacji pracy
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Kreatywność i inicjatywa
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Nasz Klient oferuje:
  • Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu w renomowanej i stabilnej firmie
  • Ciekawą pracę w zgranym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Szkolenia poszerzające wiedzę techniczną z zakresu oferowanych urządzeń systemów grzewczych
  • Wsparcie ekspertów w czasie wdrożenia i dalszego rozwoju
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w projektach międzynarodowych
  • Elastyczne podejście do czasu pracy
  • Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport oraz możliwość korzystania z Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Spotkania integracyjne
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland