Szkolenie Au Pair Nowy Jork/ Relacja z Au Pair Academy NY

Prowork.PL

New York, zagranica

Opis stanowiska pracy

AuPair USA i początek programu dla każdej Au pair w USA, czyli Au Pair Orientation z Prowork Au Pair. Lot do USA, wykłady w Pair Academy, zwiedzanie Time Square i Manhattanu a potem pierwsze spotkanie z Host family i pierwsze dni w roli au pair USA. Zapraszamy Was na kolejny filmik Wiktorii Wilk i jej relację z Au Pair Orientation w Nowym Jorku. Zobacz też inne filmiki Wiktorii o jej rocznej przygodzie Au Pair w USA: 1. Au Pair USA o co w tym chodzi? Gap Year w Stanach! https://youtu.be/dCq3ZGHXgaM 2. Au Pair USA 2018. Jak przygotować aplikację AuPair USA! Aplikacja, Agencja, opinie au pair USA. https://youtu.be/_3L7H0d61To 3. Au Pair USA plusy programu; dlaczego warto; opinie i rady byłej AuPair https://youtu.be/rW4K-dIEn1w 4. Au Pair USA. Pierwsza rozmowa skype z rodziną. Pytania do host family. https://youtu.be/-q_Cd206BUo 5. Au Pair USA & Halloween w Stanach! Wspomnienia Wiktorii i amerykańskie #aupairlife https://youtu.be/frUk_Jy-sgg Au Pair Agency Prowork Poland, Warecka 8/46, Warsaw, Poland Au Pair Program USA & Europe Najlepszy wyjazdy językowe Au Pair Gap Year!

Zaplanuj Twój Au Pair Gap year w USA i leć na rok do Stanów w ramach programu Au Pair USA. Uczestnicy programu mają zagwarantowany bezpłatny przelot do /z USA
i roczny kontrakt z rodziną na podstawie wizy J1.
Dowiedz się więcej o programie Au Pair USA, przyjdź na spotkanie informacyjne w biurze Prowork Au Pair w Warszawie lub oglądaj spotkania informacyjne online LIVE na instagramie:prowork.aupair i pytaj o wszystko. Jak zostać Au Pair w USA i wyjechać na rok do Stanów.

Wymagania

Komunikatywna znajomość angielskiego
wiek 18-27 lat
prawo jazdy
Doświadczenie w opiece nad dziećmi
Osoba miła przyjazna i kochająca dzieci
Gotowość do rozpoczęcia pracy od marca 2018
ważne:oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi.
kandydatka na Au Pair musi być osobą niepalącą, niezamężną i bezdzietną
Wyjazd do rodziny w Stanach Zjednoczonych realizowany za pośrednictwem firmy Prowork. Chcesz poznać Amerykę? Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt w języku angielskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi! Prowork -18 lat doswiadczenia w organizowaniu wyjazdów Au Pair!

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne