Szkoła policealna, Nauczyciel na kierunku TBHP

Policealna Szkoła Zawodowa Start

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Dane adresowe:

Typ: Szkoła policealna
Rodzaj placówki: niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej
Nazwa szkoły/placówki: Policealna Szkoła Zawodowa Start
Miejscowość: Warszawa
Ulica: Trocka
Nr domu: 4
Kod pocztowy: 03-563

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: administracyjne
Liczba godzin w tygodniu: 20
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2022-10-19
Termin składania dokumentów: 2022-12-29
Opis oferty pracy:

W związku z dynamicznym rozwojem Policealnej Szkoły Zawodowej Start w Warszawie poszukujemy:

Nauczyciela do prowadzenia zajęć na kierunku Bezpieczeństwo i higiena pracy.

Czas pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach 15.00 - 20.00 lub 16.00 -21.00

Wymagania:
• ukończenie studiów magisterskich i potwierdzone kwalifikacje z BHP,
• przygotowanie pedagogiczne lub gotowość do jego uzupełnienia,
• kurs kwalifikacyjny instruktora praktycznej nauki zawodu,
• skrupulatność,
• rzetelność,
• obowiązkowość,
• umiejętność pracy w grupie.

Obowiązki:
• prowadzenie zajęć z słuchaczami,
• bieżące i systematyczne uzupełnianie dokumentacji nauczycielskiej.

Oferujemy
• pracę w miłym zespole w rodzinnej atmosferze,
• elastyczny czas pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Po zapoznaniu się z klauzulą, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb do realizacji procesu rekrutacji.