Szkoła podstawowa, NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY

Miejsce pracy: Warszawa

Dane adresowe:

Typ: Szkoła podstawowa
Rodzaj placówki: niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej
Nazwa szkoły/placówki: Żagle Szkoła Podstawowa i Liceum Stowarzyszenia STERNIK
Miejscowość: Warszawa
Ulica: Pożaryskiego
Nr domu: 28
Kod pocztowy: 04-703

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: pomoc nauczyciela - nauczyciel z Ukrainy
Liczba godzin w tygodniu: 6
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2022-11-22
Termin składania dokumentów: 2022-12-23
Opis oferty pracy:

Prywatna szkoła ŻAGLE (zagle.sternik.edu.plw Falenicy (ul. Lokalna 51) poszukuje NAUCZYCIELA WSPOMAGAJĄCEGO do klas 0-3

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie zajęć wspomagających dla Uczniów ze specjalnymi potrzebami
  • praca w wymiarze pełnego lub części etatu
  • możliwość realizacji praktyk
NASZE WYMAGANIA:
  • umiejętność pracy z dziećmi
  • pasja i zaangażowanie
  • sumienność i odpowiedzialność
  • dobra organizacja pracy
  • gotowość do podjęcia studiów dających uprawnienia i kwalifikacje (studia/szkolenia dofinansowane przez szkołę)
MILE WIDZIANE, ALE NIE OBOWIĄZKOWE:
  • doświadczenie w pracy w charakterze nauczyciela wspomagającego
  • przygotowanie merytoryczne
OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wprowadzające szkolenie metodyczne
  • dofinansowanie do studiów dających uprawnienia i wykształcenie kierunkowe
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • możliwość rozwoju zawodowego (stopnie awansu zawodowego)
  • niezbędne miejsce i sprzęt zarówno do pracy stacjonarnej jak i online
  • dobrą i przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • współpracę i wzajemną merytoryczną pomoc w przygotowywaniu zajęć

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: rekrutacja.zagle@sternik.edu.pl

Szkoła zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.