Szkoła podstawowa, Nauczyciel języka polskiego - pół etatu

Mazowiecki Bank Ofert Dla Nauczycieli

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Dane adresowe:

Typ: Szkoła podstawowa
Rodzaj placówki: niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej
Nazwa szkoły/placówki: Szkoła Podstawowa im. Samuela Bogumiła Lindego
Miejscowość: Warszawa
Ulica: Warszawa
Nr domu: 10
Kod pocztowy: 02-786
Telefon: 572713508
Email: sekretariat@linde.waw.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: język polski
Liczba godzin w tygodniu: 14
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2018-11-16
Termin składania dokumentów: 2018-12-11
Opis oferty pracy:

Szkoła Podstawowa im. Samuela Bogumiła Lindego na Ursynowie poszukuje nauczyciela języka polskiego

Obowiązki:

·         Prowadzenie zajęć z języka polskiego  w wymiarze 1/2 etatu zgodnie ze standardami Szkoły

·         Ponoszenie odpowiedzialności za jakość i wyniki tej pracy

·         Planowanie własnego rozwoju zawodowego, systematyczne podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych, aktywne uczestnictwo w różnych formach doskonalenia zawodowego

·         Utrzymywanie relacji z rodzicami

·         Ścisła współpraca z dyrekcją

·         Czynny udział w pracy Rady Pedagogicznej oraz w działalności Szkoły

 Wymagania:

·         Wykształcenie wyższe uprawniające do nauczania języka polskiego w szkole podstawowej

·         Znajomość metod aktywizujących i pedagogiki planu daltońskiego

·         Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

·         Komunikatywna znajomość języka angielskiego

·         Wysoka kultura osobista

·         Aktywność, kreatywność

·         Odpowiedzialność, zaangażowanie

·         Wysokie umiejętności interpersonalne

·         Gotowość do ciągłego samodoskonalenia się

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej placówce oświatowej

·         Pracę na 1/2 etatu

·         Wsparcie merytoryczne doświadczonego dyrektora pedagogicznego

·         Możliwość realizacji awansu zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

·         Udział w szkoleniach

·         Przyjazną i miłą atmosferę w pracy

·         Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

·         Praca możliwa od zaraz

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!