Szkoła podstawowa, Nauczyciel chemii

Miejsce pracy: Mysiadło

Dane adresowe:

Typ: Szkoła podstawowa
Rodzaj placówki: publiczna
Nazwa szkoły/placówki: Szkoła Podstawowa Im. Polskich Olimpijczyków w Mysiadle (okolice Piaseczna)
Miejscowość: Mysiadło
Ulica: Kwiatowa
Nr domu: 28
Kod pocztowy: 05-500
Telefon: 224628520
Email: sekretariat@spwmy.edu.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: chemia
Liczba godzin w tygodniu: 15
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2018-12-12
Termin składania dokumentów: 2019-01-20
Opis oferty pracy:

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych z dziećmi w ramach nauczania chemii
  • przygotowanie się do zajęć
  • sprawdzanie prac uczniów
  • inne czynności związane z pracą nauczyciela

Wymagania formalne:

  • wykształcenie wyższe na kierunku zgodnym z zakresem prowadzonych zajęć (możliwość zatrudnienia studentów ostatniego roku studiów)
  • przygotowanie pedagogiczne

Dodatkowe wymagania:

  • bardzo dobry kontakt z dziećmi
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie, rzetelność

Oferujemy:

  • umowę o pracę zgodnie z Kartą Nauczyciela
  • pracę w nowoczesnej szkole, wyposażonej w pomoce dydaktyczne i sprzęt multimedialny na wysokim poziomie
  • możliwość przystąpienia do Grupowego Ubezpieczenia PZU oraz opieki medycznej w przychodniach CMP
  • szkoła zapewnia szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji
  • w szkole funkcjonuje Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych