Szkoła podstawowa, Nauczyciel chemii i biologii

Szkoła Podstawowa im. Samuela Bogumiła Lindego

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Dane adresowe:

Typ: Szkoła podstawowa
Rodzaj placówki: niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej
Nazwa szkoły/placówki: Szkoła Podstawowa im. Samuela Bogumiła Lindego
Miejscowość: Warszawa
Ulica: Warszawa
Nr domu: 10
Kod pocztowy: 02-786
Telefon: 572713508
Email: sekretariat@linde.waw.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: biologia
Liczba godzin w tygodniu: 25
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2020-05-21
Termin składania dokumentów: 2020-06-30
Opis oferty pracy:

Szkoła Podstawowa im. S. B. Lindego zatrudni nauczyciela biologii i chemii w wymiarze 25 h tygodniowo.

Obowiązki:

• Prowadzenie zajęć z biologii i chemii, zgodnie z obowiązującym programem nauczania w Szkole podstawowej

• Ponoszenie odpowiedzialności za jakość i wyniki tej pracy

• Planowanie własnego rozwoju zawodowego, systematyczne podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych, aktywne uczestnictwo w różnych formach doskonalenia zawodowego

• Utrzymywanie relacji z rodzicami

• Ścisła współpraca z dyrekcją Szkoły

• Czynny udział w pracy Rady Pedagogicznej oraz w działalności Szkoły

• Opieka nad indywidualnymi ścieżkami przedmiotowymi

• Prowadzenie kółek zainteresowań

• Przygotowanie do konkursów

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe uprawniające do nauczania biologii i chemii w Szkole podstawowej

• Znajomość metod aktywizujących i pedagogiki planu daltońskiego

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Wysoka kultura osobista

• Aktywność, kreatywność

• Odpowiedzialność, zaangażowanie

• Wysokie umiejętności interpersonalne

• Gotowość do ciągłego samodoskonalenia się

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej placówce oświatowej

• Pracę w wymiarze 25 h dydaktycznych tygodniowo

• Wsparcie merytoryczne doświadczonego dyrektora pedagogicznego

• Możliwość realizacji awansu zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

• Udział w szkoleniach

• Przyjazną i miłą atmosferę w pracy

Prosimy o wysyłanie cv na adres e-mail: sekretariat@linde.waw.pl