Opis stanowiska pracy

CUSTO POL SA czołowy producent dywaników oraz dystrybutor akcesoriów samochodowych w Europie. 15 lat doświadczenia na rynku krajowym jak i zagranicznym. Lider w kategorii dywaniki tekstylne oraz PCV.

Szef produktu

Miejsce pracy: Wykroty (pow. bolesławiecki)

Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy:

  • sporządzanie fiszek technicznych do nowych oraz obecnych produktów, które są sprzedawane nowym klientom oraz przeprowadzanie testów pakowania,
  • sporządzanie wycen dla nowych i obecnych klientów (w tym uzyskiwanie cen od dostawców na nowe surowce, obliczanie zużycia materiałów, obliczanie ilości dywaników na palecie na podstawie PCB),
  • przygotowywanie wzorów nowych dywaników, które są zlecane przez dział sprzedaży,
  • wprowadzanie nowych surowców do systemu wraz ze wszystkimi potrzebnymi informacjami,
  • wprowadzanie do systemu nowych towarów, nowych produktów;
  • wprowadzanie produktów do receptur;
  • wprowadzanie poprawek zgłoszonych przez produkcję oraz zmian wynikających ze zmiany surowców lub pakowania,
  • pozyskiwanie nowych dostawców oraz negocjacja cen i warunków współpracy z obecnymi partnerami,
  • wdrażanie nowych projektów, w tym: wyszukiwanie odpowiednich dostawców mogących dostarczyć surowce spełniające wymagania klienta, przygotowywanie dokumentacji, współpraca z działem sprzedaży, produkcją oraz z grafikiem w kwestii nowych produktów, etykiet, etc.
  • sprawowanie nadzoru nad pracą osoby odpowiedzialnej za zakup surowców i wprowadzaniem dokumentów zakupowych do systemu,
  • dokumentowanie reklamacji jakościowych, przesyłaniu ich do dostawców, negocjowanie rekompensaty oraz monitorowanie wypłacalności zwrotów, jeżeli się należą,
  • analizowanie i kontrola stanów wykładzin w firmie; przewidywanie zapotrzebowania wykładzin na podstawie zamówień w systemie; zamawianie wykładzin u dostawców oraz organizacja ich odbiorów,
  • prowadzenie arkuszy zawierających informacje o surowcach/produktach będących u naszych podwykonawców; zlecaniu odpowiednich usług dotyczących danego wyrobu; organizacji wysyłek i odbiorów do i od podwykonawcy,
  • realizowanie zadań w zakresie IATF wynikających z zakresu czynności,
  • przeprowadzanie kontroli magazynu pod kątem ilości i jakości materiałów,
  • utrzymywanie relacji z działem handlowym w zakresie zgłaszanych zmian dotyczących jakości materiałów do produkcji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • znajomość wymagań IATF 16949
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • bardzo dobra znajomość programu excel,
  • bardzo dobra znajomość programu Comarch CDN XL (ERP)

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie z wysoką pozycją zarówno na rynku krajowym, jak i europejskim,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

Prezentacja firmy

PRODUCENT DYWANIKÓW I POKROWCY SAMOCHODOWYCH

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości, Praca Inżynieria, Praca Zakupy / Zaopatrzenie