Szef Kuchni

HR SIGMA

Wisła, śląskie

HR SIGMA

Szef Kuchni

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Wisła

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie potraw, napoi, deserów i ciast z zastosowaniem dostępnych narzędzi, maszyn i urządzeń zgodnie z zasadami, instrukcjami i przepisami,
  • planowanie menu, wprowadzanie nowych receptur,
  • dbałość o najwyższą jakość i formę serwowanych dań,
  • układanie kart menu dla wszystkich punktów sprzedaży,
  • zarządzanie podległym zespołem pracowników,
  • nadzór nad prawidłowością przestrzegania systemu HACCP, prowadzenie dokumentacji i szkoleń w tym zakresie,
  • sporządzanie analiz kosztów zakupów artykułów spożywczych,
  • przeprowadzanie miesięcznych inwentaryzacji magazynów,
  • bieżąca współpraca z innymi działami hotelu.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku Szefa Kuchni (min. 2 lata),
  • nastawienie na przygotowywanie własnych wyrobów (unikanie półproduktów i produktów gotowych),
  • pasja do wykonywanej pracy,
  • nastawienie na wykorzystanie i promocję lokalnych produktów,
  • praktyczna umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • umiejętność budowania i motywowania zespołu
  • operatywność i dobra organizacja pracy,
  • zaangażowania i determinacja w dążeniu do celu.

Oferujemy:

  • elastyczne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie,
  • aktywny udział w procesie przygotowującym obiekt do otwarcia,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • współudział w tworzeniu oferty i wizerunku restauracji,
  • możliwość rozwoju,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV.

Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO:
’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).’

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA