Hotel słoneczny Młyn
HOTEL SŁONECZNY MŁYN to jedyny położony nad rzeką Brdą w Bydgoszczy hotel czterogwiazdkowy, który powstał dzięki zaadaptowaniu na cele usługowe XIX-wiecznego młyna zbożowego. Aranżacja wnętrza w hotelu nawiązuje do stylu wnętrzarstwa rodem z początku XX wieku. Występują więc tu elementy secesyjne i detale Art Deco.

Wystrój na poszczególnych piętrach hotelu jest pomyślany według przemijających pór roku: wiosny, lata, jesieni, zimy. Dzięki temu każdy nocleg w naszych progach, będzie niezapomnianą przygodą. Ponadto obiekt otacza malowniczy ogród z bezpośrednim dostępem do zejścia nad samą rzekę.

To malownicze położenie w połączeniu z wysoką jakością świadczonych usług i bogatym zapleczem, oprócz zapewnienia komfortowych noclegów, pozwalają również zorganizować w naszym obiekcie wieczór panieński, wesele czy konferencję.

Do dyspozycji gości hotelowych są: restauracja, sale konferencyjne, sale weselne, spa.

Hotel Słoneczny Młyn Sp. z o.o. Sp. K.**** od 4 lat najlepszy hotel w Bydgoszczy poszukuje pracowników na stanowisko:

Szef Kuchni

Zadania:

  • Organizacja i monitorowanie pracy zespołu.
  • Współodpowiedzialność za wskaźniki ekonomiczne.
  • Nadzór nad utrzymywaniem standardów HACCP i BHP.
  • Tworzenie menu- adekwatnego do obowiązujących trendów.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Znajomość kuchni polskiej tradycyjnej oraz kuchni międzynarodowej.
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych.
  • Dobrej organizacji pracy.
  • Punktualność i dyspozycyjność,
  • Aktualnych badań Sanepidu (książeczka zdrowia).
  • Entuzjazm i zapał do pracy.
  • Praktycznych umiejętności potwierdzonych referencjami.
  • Ukierunkowanie na jakość oraz wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Możliwość zatrudnienia w formie dogodnej dla Pracownika.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Możliwość rozwoju osobistego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.