In Temporis Polska Sp. z o.o.

Szef ekipy

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Vlamertinge (Francja)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby zainteresowanej pracą we Francji na stanowisku:

Szef ekipy (konstrukcje stalowe i drewniane)

Zakres obowiązków:

-Podział pracy i zarządzanie czasem podległej ekipy budowlanej;

-Nadzorowanie i prowadzenie montażu: konstrukcji stalowych, drewnianych, prefabrykatów z drewna i betonu, okładzin dachowych i elewacyjnych;

-Nadzorowanie prac z zakresu ciesielki, murarki i stolarki budowlanej;

-Kontrola poprawności wykonania prac.

Oferujemy:

-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

-Stawkę godzinową (12,80 euro brutto/h) + dodatek żywieniowy (10,09 euro netto za każdy dzień roboczy);

-Premia końca misji (wypłacana w każdym miesiącu);

-Premia za mobilność;

-Dodatek amortyzacyjny;

-Pomoc w załatwieniu formalności związanych z zakwaterowaniem i wyjazdem.

Wymagania:

- Doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych, drewnianych;

- Doświadczenie w kierowaniu ekipami budowlanymi;

- Znajomość języka francuskiego umożliwiająca komunikację z pracodawcą na miejscu;

- Umiejętność pracy z rysunkiem / dokumentacja techniczną i planami budowlanymi;

- Auto dyspozycyjne na wyjazd.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.