Szef Działu Technicznego

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla mojego klienta - międzynarodowej firmy z branży maszyn przemysłowych, która od wielu lat prężnie rozwija się na rynku polskim, poszukuję Kandydatów na stanowisko:

Szef Działu TechnicznegoMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie działem serwisu mobilnego (wyznaczenie celów, koordynacja pracy, motywowanie zespołu, monitorowanie postępów).
  • Opracowanie strategii rozwoju działu na rynku polskim.
  • Prowadzenie projektów inwestycyjnych.
  • Opracowywanie wewnętrznych standardów i procedur  w celu maksymalizacji jakości obsługi klienta.
  • Współpraca z centralną w Niemczech.
  • Nadzór nad realizacją projektów i wsparcie merytoryczne dla zespołu.

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z zarządzaniem działem serwisu mobilnego.
  • Znajomość zagadnień związanych z utrzymaniem ruchu w zakładach przemysłowych.
  • Biegła znajomość języka angielskeigo.
  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Udział w budowaniu strategii rozwoju oraz prowadzeniu projektów inwestycyjnych.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego podejmowanie decyzji.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku polskim.
  • Prowadzenie ciekawych projektów rozwojowych.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia roczna.
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).
  • Samochód służbowy.
  • Aktywny wpływ na rozwój organizacji.
  • Duża samodzielność.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.