Szczecin - Pracownik Kancelarii Podawczej

Energopol-Szczecin S.A.

Szczecin, zachodniopomorskie

"Energopol-Szczecin" Spółka Akcyjna realizuje budowy, na których realizowane są obiekty inżynierskie i hydrotechniczne oraz obiekty użyteczności publicznej. Firma świadczy usługi budowlane w zakresie robót drogowo-mostowych, sanitarnych, wodno-kanalizacyjnych, fundamentowych, specjalistycznych i kubaturowych.

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • organizacja i zapewnienie prawidłowej pracy recepcji
  • zarządzanie korespondencją
  • kontakt z kurierami
  • utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu dokumentów
  • obsługa centrali telefonicznej

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność, dokładność, komunikatywność
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • dobra organizacja pracy
  • dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz przejrzyste warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Firmy
  • udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach
  • pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.