Szalona rekrutacja do najlepszego teamu w Katowicach

Klient infoPraca.pl

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Szukasz ciekawego zajęcia?
Chcesz wziąć życie w swoje ręce i się usamodzielnić?
Wszyscy wymagają od Ciebie doświadczenia?

Jeżeli odpowiedziałeś/odpowiedziałaś na wszystkie pytania twierdząca, to pozwól nam się poznać!

Z nami:
• Postawisz pierwsze kroki na rynku pracy
• Nauczysz się podstawowych technik sprzedaży
• Poznasz tajniki marketingu
• Zarobisz na swoje potrzeby
• Świetnie spędzisz czas w gronie młodych, ambitnych i pozytywnie zakręconych ludzi
• Nie będziesz sam – oddamy Cię w ręce doświadczonych kolegów

W zamian od Ciebie oczekujemy:

• Chęci zdobywania wiedzy i doświadczenia
• Odrobiny szaleństwa

Zainteresowaliśmy Cię?

Czasu jest niewiele a może to właśnie Ty zaczniesz przygodę z naszą firmą!

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media