Systems & Network Administrator

e-point S.A.

Warszawa, mazowieckie

e-point S.A. e-point S.A. e-point S.A.
e-point SA to software house, który specjalizuje się w złożonych, międzynarodowych projektach informatycznych dla branży finansowej oraz e-commerce (B2B i B2C).

Od 21 lat tworzymy, rozwijamy i utrzymujemy portale oraz platformy wspierające sprzedaż. Dostarczamy również rozwiązania mobilne (Progressive Web Applications) oraz systemy zarządzania tożsamością (IAM).

Miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy kandydata/ kandydatki na stanowisko:

Wynagrodzenie: 530 – 700 zł netto / MD (B2B) | 9000 - 12000 zł brutto (UoP)

Dołącz do Zespołu Hostingu odpowiedzialnego za tworzenie i zarządzanie infrastrukturami sieci i systemów w oparciu o technologie OpenSource wsparte rozwiązaniami komercyjnymi, m.in. dla międzynarodowego systemu e-commerce, autorskiej platformy content management i dedykowanych architektur hostingowych.

ZADANIA

  • zarządzanie infrastrukturą, systemami i aplikacjami middleware (sprzęt sieciowy, serwery, systemy operacyjne, infrastruktura kontenerów, serwery aplikacyjne, wirtualizacja)
  • utrzymywanie narzędzi i dokumentacji związanej z zarządzaniem architekturą hostingową
  • analiza i działania proaktywne w zakresie bezpieczeństwa, dostępności i wydajności
  • praca w zespole utrzymania i wsparcie klienta w zakresie infrastruktury
  • Praca z ciekawymi technologiami
  1. kontenery (m.in. Docker, OpenShift)
  2. wirtualizacje (m.in. XenServer, KVM)
  3. rozwiązania chmurowe (Amazon Web Services, Azure)
  4. automatyzacja procesów konfiguracji systemów i infrastruktury (m.in. Ansible)
  5. systemy BSD

WYMAGANIA

  • minimum 2 lata doświadczenia przy administracji serwisami WWW
  • znajomość j. angielskiego w stopniu zapewniającym czytanie dokumentacji technicznej
  • znajomość dystrybucji: Debian, Red Hat (RHEL, CentOS)
  • znajomość protokołu TCP/IP, routingu oraz systemów filtracji ruchu dostępnych dla systemu Linux
  • doświadczenie w administracji serwerami opartymi o systemy Linux
  • doświadczenie w pracy z oprogramowaniem typu OpenSource w zastosowaniach:
  • serwery WWW, aplikacji Java
  • rozwiązania high-availability oraz load-balancing usług sieciowych (HTTP)
  • serwery DNS
  • systemy monitoringu i wirtualizacji
  • firewall i routing

W pracy na stanowisku Administratora Sieci i Systemów przydatne będą takie cechy charakteru jak komunikatywność, pozytywne podejście do nowych technologii, systematyczność oraz nastwienie na dostarczanie naszym klientom rozwiązań najwyżej jakości.

TRYB PRACY

  • system zmianowy (zmiana poranna lub popołudniowa)
  • dyżury 24/7/365 (za dodatkowym wynagrodzeniem)

OFERUJEMY

  • możliwość wyboru formy współpracy: umowa o pracę/ umowa zlecenie/umowa o świadczenie usług (B2B)
Kształtując środowisko pracy naszej firmy, kierujemy się Kodeksem Honorowym opisującym nasze wartości.
Stanowi on DNA e-point i pomaga tworzyć przyjazne środowisko pracy,
które wspiera kulturę innowacji i współpracy.
Oferty prosimy przesłać wraz z klauzulą:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(podstawa prawna: Dz. U. Nr 133, poz. 883)".

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.